Przekaż 1%

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na cele statutowe Fundacji.

STYPENDIA

Do fundacji wpłynęły prośby o wsparcie finansowe stypendystów, którzy wygrali staże w renomowanych uczelniach zagranicznych. Fundacja zamierza wspomóc wybrane osoby w miarę swoich możliwości.

WIĘCEJ

PATRON FUNDACJI


Profesor Zwyczajny dr hab. Piotr Dobrowolski po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim, przyjął propozycję Dyrektora Instytutu Śląskiego w Katowicach zatrudnienia go w Instytucie w Pracowni Niemcoznawczej, co miało ogromny wpływ na jego zainteresowania naukowe problematykę niemiecką. 

WIĘCEJ

Podziękowanie

Fundacja Młodzi Twórcy im. prof. Piotra Dobrowolskiego została zaszczycona przez Pana Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupę, który objął patronatem honorowym wydarzenie kulturalne, organizowane przez naszą Fundację tj. wystawę i aukcję charytatywną pt. ”Świat w Obrazach 2017”. Dziękujemy serdecznie za ten zaszczyt i za słowa uznania dla naszej działalności. Patronat honorowy Pana Prezydenta jest wyrazem troski i uznania dla rozwoju twórczego młodych , utalentowanych plastyków, jest wyrazem troski o rozwój kultury wysokiej w naszym regionie, za co jeszcze raz ogromnie dziękujemy Panu Prezydentowi. 

Attachments:
Download this file (Podziekowanie 001.jpg)Podziekowanie 001.jpg