Przekaż 1%

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na cele statutowe Fundacji.

STYPENDIA

Do fundacji wpłynęły prośby o wsparcie finansowe stypendystów, którzy wygrali staże w renomowanych uczelniach zagranicznych. Fundacja zamierza wspomóc wybrane osoby w miarę swoich możliwości.

WIĘCEJ

PATRON FUNDACJI


Profesor Zwyczajny dr hab. Piotr Dobrowolski po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim, przyjął propozycję Dyrektora Instytutu Śląskiego w Katowicach zatrudnienia go w Instytucie w Pracowni Niemcoznawczej, co miało ogromny wpływ na jego zainteresowania naukowe problematykę niemiecką. 

WIĘCEJ

Fundacja Młodzi Twórcy poszukuje chętnych wolontariuszy do asystowania przy organizacji wystawy obrazów i aukcji. Mile widziani  są młodzi plastycy – malarze, Fundacja  przy tej okazji  stwarza im możliwość zaprezentowania jednej ze swoich prac i tym sposobem wypromowania swojego talentu. Zaprezentowany przez wolontariusza obraz znalazłby się wśród takich mistrzów jak Jerzy Duda-Gracz, Jacek Rykała i wielu innych. Zapraszamy  do pomocy też osoby interesujące się sztuką i wszystkich  chętnych wolontariuszy. Fundacja  wystawia  zaświadczenia i opinie , które mogą być wykorzystane na uczelniach i innych instytucjach. Jak widać wolontariat przy naszym wydarzeniu przynosi dużo satysfakcji  i korzyści.
Bardzo prosimy osoby zainteresowane o przysłanie swojego CV do 09 listopada na adres mailowy: annadob1@ineria,eu, tel.: 502 976 584. Wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia znajdują się na stronie: www.fmt.org.pl  oraz na Facebooku.
Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.